top of page
Search

Starum Cup 2025 – Perfekt start på sesongen!

  • anders241
  • Apr 2
  • 1 min read

Velkommen til håndballfest på Toten!

29.–31. august samles håndballag fra hele landet til en ny utgave av Starum Cup – en cup med over 50 års erfaring, gjennomført på ett og samme område: Totenhallene og Østre Toten Idrettspark på Lena.

Cupen passer for aldersklassene 9–16 år, og er en perfekt oppkjøringscup før seriestart. Her er det kort vei mellom kamper, overnatting, mat og aktiviteter – og ikke minst, en cupopplevelse preget av trygghet, oversikt og ekte håndballglede!



 


Dette får du på Starum Cup:

  • Alle baner på ett sted – ingen kjøring mellom kampene

  • Deilig, lokal mat – laget med kortreiste råvarer fra Toten

  • Gode priser – kun 2.050 kr i påmeldingsavgift

  • T-skjorter og premier – spillerne elsker dem!

  • Sosiale aktiviteter – diskotek og Lenamarken rett ved

  • Nyhet! Lag i klassene 9–10 år spiller kun lørdag og søndag

  • Kåring av Årets Gromklubb – vinn 5.000 kr til klubbkassa!



 


Trygghet + Tradisjon = Starum Cup

Med over fem tiår bak oss vet vi hva som skal til for å lage en turnering som både spillere, trenere og foreldre setter pris på. Hos oss er det god flyt, hyggelige rammer og rom for både prestasjon og sosialt samvær.


 


Påmelding er åpen – frist 30. juni!

Det er allerede stor interesse, så sikre laget ditt plass i dag.👉 Klikk her for påmelding og mer informasjon

Vi gleder oss til å ønske dere velkommen til Toten – og til Starum Cup 2025!




 
 
bottom of page